E-mail: sales@nairmotion.com
Hot Line: +86-523-84863363
NEMA17 Brushless DC tsav

42ZW3SA Series

42ZW3SA Series

Khoom series: Brushless DC MotorProduct lub npe: 42ZW3SA SeriesProduct intro: 42ZW3SA Series == ntxiv: ==

Nair suab yees Co., Ltd yog ib sab saum toj theem Tuam Tshoj 42zw3sa series manufacturers thiab lwm tus neeg, raws li lub tuam txhab kev, peb lub Hoobkas lawm yeej yuav tau ua tej yam khoom series 42zw3sa muaj ob yam zoo zoo thiab tus nqi. Txais tos mus yuav khoom los ntawm peb.

Khoom series: Brushless DC lub cev muaj zog

Khoom npe: 42ZW3SA Series

Khoom intro: 42ZW3SA Series

== Kom paub ntau ntxiv: ==


QauvChav nyob42ZW3S45A1042ZW3S45A3042ZW3S45A4042ZW3S60A1042ZW3S60A3042ZW3S60A4042ZW3S75A1042ZW3S75A3042ZW3S75A40
Ntau tug

8

Ntau theem

3

Cov movies voltageVDC

24

Ceev cov moviesRPM1000 tauj300040001000 tauj300040001000 tauj30004000
Tub Ntsuag nruam torqueN.m0.0960.0960.0960.190.190.190.280.280.28
Cov movies torqueN.m0.080.080.080.160.160.160.240.240.24
Fais fab tuaj cov moviesW8.32533.216.650672575100
Ncov torqueN.m0.240.240.240.570.570.570.720.720.72
Ncov tam sim noA1.33.95.22.67.810.43.911.7215.63
Torque tsis tu ncuaNm / A0.1620.060.0450.1620.060.0450.1620.030.045
E.M.F rov tom qabV/KRPM17.16.34.817.16.34.817.16.34.8
Rotor inertiag.c㎡242424484848727272
Lub cev ntevhli464646626262787878
Ntau yam voltageVDC12 kuv 48
Ntau yam ceevRPM1000 tauj ~ 4000
YuagKg0.30.30.30.440.440.440.560.560.56
Hot Tags: 42zw3sa series, Suav teb, manufacturers, lwm tus neeg, hoobkas, tuam txhab, muas, khoom

Tug: 57ZW3Y Series

Tom ntej: 42ZW3S Series

Yam khoom
Copyright © Nair suab yees Co., Ltd All rights reserved.

Nair suab yees Co., Ltd