E-mail: sales@nairmotion.com
Hot Line: +86-523-84863363
NEMA34 Brushless DC tsav

86ZW3S Series

86ZW3S Series

Khoom series: Brushless DC MotorProduct lub npe: 86ZW3S SeriesProduct intro: 86ZW3S Series == ntxiv: ==

Nair suab yees Co., Ltd yog ib sab saum toj theem Tuam Tshoj 86zw3s series manufacturers thiab lwm tus neeg, raws li lub tuam txhab kev, peb lub Hoobkas lawm yeej yuav tau ua tej yam khoom series 86zw3s muaj ob yam zoo zoo thiab tus nqi. Txais tos mus yuav khoom los ntawm peb.

Khoom series: Brushless DC lub cev muaj zog

Khoom npe: 86ZW3S Series

Khoom intro: 86ZW3S Series

== Kom paub ntau ntxiv: ==


QauvChav nyob86ZW3S58C1086ZW3S58C3086ZW3S71C1086ZW3S71C3086ZW3S98C1086ZW3S98C3086ZW3S125C1086ZW3S125C30
Ntau tug
8
Ntau theem
3
Cov movies voltageVDC48
Ceev cov moviesRPM1000 tauj30001000 tauj30001000 tauj30001000 tauj3000
Tub Ntsuag nruam torqueN.m0.420.420.840.841.681.682.522.2
Cov movies torqueN.m0.350.350.70.71.41.42.12.1
Fais fab tuaj cov moviesW24.311073220147440220660
Ncov torqueN.m1.051.052.12.14.24.26.36.3
Ncov tam sim noA2.868.65.717.111.434.317.251.5
Torque tsis tu ncuaNm / A0.3240.120.3240.120.3240.120.3240.12
E.M.F rov tom qabV/KRPM34.2812.6334.2812.6334.2812.6334.2812.63
Rotor inertiag.c㎡0.40.40.80.81.61.62.42.4
Lub cev ntevhli585871719898125125
Ntau yam voltageVDC12 ~ 31012 ~ 31012 ~ 31012 ~ 31012 ~ 31012 ~ 31024 ~ 31024 ~ 310
Ntau yam ceevRPM1000 tauj txog 3000
YuagKg1.51.51.91.92.62.644
Hot Tags: 86zw3s series, Suav teb, manufacturers, lwm tus neeg, hoobkas, tuam txhab, muas, khoom
Yam khoom
Copyright © Nair suab yees Co., Ltd All rights reserved.

Nair suab yees Co., Ltd