E-mail: sales@nairmotion.com
Hot Line: +86-523-84863363
NEMA34 Brushless DC tsav

86ZW3SA Series

86ZW3SA Series

Khoom series: Brushless DC MotorProduct lub npe: 86ZW3SA SeriesProduct intro: 86ZW3SA Series == ntxiv: ==

Nair suab yees Co., Ltd yog ib sab saum toj theem Tuam Tshoj 86zw3sa series manufacturers thiab lwm tus neeg, raws li lub tuam txhab kev, peb lub Hoobkas lawm yeej yuav tau ua tej yam khoom series 86zw3sa muaj ob yam zoo zoo thiab tus nqi. Txais tos mus yuav khoom los ntawm peb.

Khoom series: Brushless DC lub cev muaj zog

Khoom npe: 86ZW3SA Series

Khoom intro: 86ZW3SA Series

== Kom paub ntau ntxiv: ==


QauvChav nyob86ZW3S71A2086ZW3S71C4086ZW3S98C2086ZW3S98E6086ZW3S125C2086ZW3S125E60
Ntau tug
4
Ntau theem
3
Cov movies voltageVDC24484831048310
Ceev cov moviesRPM200040002000600020006000
Tub Ntsuag nruam torqueN.m0.840.841.681.682.522.2
Cov movies torqueN.m0.70.71.41.42.12
Fais fab tuaj cov moviesW1472932938794401256
Ncov torqueN.m2.12.14.24.26.36
Ncov tam sim noA252424.7kawm ntawv 10.83615.4
Torque tsis tu ncuaNm / A0.0840.0870.170.390.1750.39
E.M.F rov tom qabV/KRPM8.99.251841.318.541.3
Rotor inertiaKg.c㎡0.70.71.41.42.12.1
Lub cev ntevhli71719898125125
Ntau yam voltageVDC12 ~ 310
Ntau yam ceevRPM2000 ~ 6000
YuagKg1.91.92.62.644
Hot Tags: 86zw3sa series, Suav teb, manufacturers, lwm tus neeg, hoobkas, tuam txhab, muas, khoom
Yam khoom
Copyright © Nair suab yees Co., Ltd All rights reserved.

Nair suab yees Co., Ltd