E-mail: sales@nairmotion.com
Hot Line: +86-523-84863363
NEMA35 Brushless DC tsav

90ZW3S Series

90ZW3S Series

Khoom series: Brushless DC MotorProduct lub npe: 90ZW3S SeriesProduct intro: 90ZW3S Series == ntxiv: ==

Nair suab yees Co., Ltd yog ib sab saum toj theem Tuam Tshoj 90zw3s series manufacturers thiab lwm tus neeg, raws li lub tuam txhab kev, peb lub Hoobkas lawm yeej yuav tau ua tej yam khoom series 90zw3s muaj ob yam zoo zoo thiab tus nqi. Txais tos mus yuav khoom los ntawm peb.

Khoom series: Brushless DC lub cev muaj zog

Khoom npe: 90ZW3S Series

Khoom intro: 90ZW3S Series

== Kom paub ntau ntxiv: ==


QauvChav nyob90ZW3S68A4090ZW3S75C4090ZW3S88C2090ZW3S88C6090ZW3S108C2090ZW3S108C4090ZW3S136E2090ZW3S136E60
Ntau tug
4
Ntau theem
3
Cov movies voltageVDC244848484848310310
Ceev cov moviesRPM40004000200060002000400020006000
Tub Ntsuag nruam torqueN.m0.60.81.21.21.71.72.82.2
Cov movies torqueN.m0.50.7111.61.52.52
Fais fab tuaj cov moviesW2092932096283356285241256
Ncov torqueN.m1.52.1334.84.57.56
Ncov tam sim noA17.324.217.43527.851.86.614.7
Torque tsis tu ncuaNm / A0.0870.0870.1720.0860.1720.0871.1370.409
E.M.F rov tom qabV/KRPM9.29.218.249.0618.249.2120.343.3
Rotor inertiakg.c㎡0.450.60.90.92.12.12.952.95
Lub cev ntevhli68758888108108136136
Ntau yam voltageVDC12 ~ 17012 ~ 17024 ~ 31024 ~ 31024 ~ 31024 ~ 31024 ~ 31024 ~ 310
Ntau yam ceevRPM2000 ~ 6000
YuagKg1.41.72.12.12.62.64.14.1
Hot Tags: 90zw3s series, Suav teb, manufacturers, lwm tus neeg, hoobkas, tuam txhab, muas, khoom

Tug: 24JX5K-24ZY30

Tom ntej: 86ZW3S Series

Yam khoom
Copyright © Nair suab yees Co., Ltd All rights reserved.

Nair suab yees Co., Ltd